Mariana Ionesyan: aktorka jednej roli

Anonim

W okresie aktorstwa pełniła tylko jedną rolę. Ale przełomowy film „Gość z przyszłości” dał jej sławę. Aktorka sowieckiego kina nie brała już udziału w filmowaniu. Jaki był los Mariany Ionesyan?

Biografia

Utalentowana osoba urodziła się 11 czerwca 1972 roku. Rodzina mieszkała w Moskwie i nie różniła się wybitnymi przedstawicielami sztuki. Mama była nauczycielką historii, tata był dyplomatą. Marianna Vladimirovna Ionesyan była wzorową studentką i była zaangażowana w szkołę muzyczną. Pilnie studiowała francuski.

Uczęszczałem na zajęcia teatralne w Pałacu Pionierów. Te lekcje nie poszły na marne - podczas kręcenia filmu science fiction nabyte umiejętności były bardzo przydatne dla aktorki.

W 1988 roku Mariana Ionesyan ukończyła specjalną instytucję edukacyjną z uprzedzeniami w języku francuskim. Potem kontynuowała studia na Moskiewskim Uniwersytecie Państwowym na Wydziale Filozofii.

Image

„Gość z przyszłości”

Aby znaleźć młodą aktorkę do odegrania jednej z głównych ról w fantastycznej historii „Gość z przyszłości”, asystent reżysera Vera Lind długo chodził do szkoły i opiekował się odpowiednim kandydatem. Sfotografowała dziewczyny i przyniosła zdjęcia do studia. W ten sposób znaleziono Julię Gribkovą. Mariana Ionesyan utalentowana grała przyjaciółkę jednej z bohaterek.

Zdjęcie zostało wykonane około dwóch lat, kolejny rok spędzono na ostatecznej instalacji. Film „Gość z przyszłości” był jedynym w biografii Mariany. Postanowiła nie rozwijać kariery w tym kierunku.

Image

Życie po

Po zakończeniu filmu życie toczyło się jak zwykle. Mariana Ionesyan chodziła do szkoły i myślała o swoim przyszłym zawodzie. W 1988 roku została ekspertką „Co? Gdzie? Kiedy?”. W 1993 roku ukończyła szkołę średnią.

Po ukończeniu studiów wyemigrowała do USA, gdzie nadal mieszka. W 1997 r. Ukończyła University of Texas. Nazywa siebie Marianne Grey. Zarabia online na doradztwo biznesowe. Życie osobiste nie komentuje.

Interesujące artykuły

Näyttelijä Viktor Khorinyak: elämäkerta, henkilökohtainen elämä, työ

Mikä on otsoni? Sen ominaisuudet ja vaikutus ihmisen elämään

Tiedätkö, mitä Damoclesin miekka on?

Kiven alexandriitin edut ja ainutlaatuisuus