Christina Milian: cesta od prostého dievčaťa k hviezde

Anonim

Christina Milian je populárna americká speváčka, ktorá sa vďaka svojmu talentu a obrovskej vôle podarilo dosiahnuť výšky superhviezdy. Dnes má dievča 34 rokov, v tomto veku už má mnoho filmových rolí, niekoľko úspešných singlov nahraných v známych hudobných štúdiách. Jej piesne zaberajú špičkové línie grafov a potešia fanúšikov melódie, príjemného zvuku a jemného hlasu speváka.

Image

životopis

Christina Milian sa narodila v Jersey City, New Jersey, 26. septembra 1981. Rodina speváka a herečky - predstaviteľov obyvateľov Kuby, Christina je kubánska podľa národnosti. Štát Maryland sa stal rodiskom pre dievča, rodina Floresovcov (skutočné meno speváka) pererehal tam pre trvalé bydlisko, keď dieťa nebolo ani jeden rok starý. Od detstva si detskí rodičia všimli jej vášnivú túžbu stať sa slávnou, dosiahnuť úspech a mať veľa fanúšikov. Táto cieľavedomosť prinútila Kristinu dosiahnuť svoj cieľ a pohnúť sa vpred po jej ideáloch.

Image

Sledovanie cieľa

S určitými hereckými údajmi a dobrým vzhľadom, ako teenager, získala Christina Milian úlohu v dramatických hrách v školských hrách, úspešne odohraných. Keď mala dievča 13 rokov, rodina sa rozhodla presťahovať do Los Angeles, kde sa pre mladých talentov otvorili dobré vyhliadky. Matka dievčaťa nestratila - Cristina Milianová začala svoju hviezdnu trek v Los Angeles, keď začala prijímať pozvania na epizodické role v televíznych reláciách a televíznych reláciách.

Hudobná kariéra

Spolu s natáčaním v televíznych projektoch, Christina Milian buduje svoju kariéru v hudobnom svete. Komunikácia s celebritami pri práci na sebe, ctižiadostivá herečka spĺňa Ja Rula, ktorý jej pomáha plniť sa ako spevák. V roku 2001, Christina Milian nahrala dve piesne, priniesol ju na vrchol popularity, a to nielen v Amerike, ale po celom svete. Veľká Británia, Nemecko, Austrália a Holandsko počúvajú nekomplikované piesne Christiny a baldeyuta z nich. Po úspechu a popularite v oblasti hudby, dievča pokračuje v práci so známymi osobnosťami - Jennifer Lopez, Asher, Alicia Keys, často vystupuje ako spoluautorka piesní.

Herecká kariéra

Film "Láska za nič nestojí" bol prvým hodným dielom herečky, ktorá jej priniesla skutočný úspech. Hlavnú úlohu vo filme, nechal hlasno pomenovaný "Christina Milian." Fotografie herečky sa začali objavovať na obaloch populárnych časopisov po vydaní obrazoviek tohto filmu. Potom herečka hrala v senzačných filmoch s Uma Thurman, Tommy Lee Jones a ďalšími veľkými hollywoodskymi hviezdami.

Film "Torque" tiež priniesol veľa potlesku veľkolepé mulatto. Po vydaní tejto práce v réžii Josepha Kanna padli návrhy na streľbu ako roh hojnosti, Christine Milian sa stala veľmi populárnou. Filmografia herečky doplnené slávnymi filmami "Be Steeper" s John Travolta, horor "Pulse". Miniatúrna kubánka, ktorá sa narodila v obyčajnej jednoduchej rodine, tak dosiahla ohromný úspech. Jej príklad môže byť vzorom pre mladé dievčatá, ktoré snívajú o sláve.

Image

Osobný život

Ale nielen úspech dievčatá vyhral počas natáčania. Počas práce na filme sa stretla s Nickom Cannonom. Mladý muž sa počas nasledujúcich troch rokov stal priateľom začínajúcej hviezdy. Pár sa stretol celú tú dobu, ale po zvyšok ich života, nikto z nich nestačil. Rozlúčka bola celkom jednoduchá, najmä preto, že takmer okamžite po prestávke vo vzťahu s Nickom sa Christus Milian stal manželkou Terius Yongdale Nash. Osobný život dievčaťa sa konečne naplnil takou udalosťou ako svadba. Ale šťastné spojenie stále populárnejšej herečky, speváčky a hudobníka netrvalo dlho. Pár oznámil rozchod tri mesiace po svadbe. Napriek tomu, že mladý manželka bola v čase skončenia vzťahu tehotná, Kristína jej nedržala.

Image

Fialová Madison Nash dcéra vyrastala dnes s mamou, bez veľkého zapojenia jej otca. Christina Milian je slobodná matka, ale aj aktívne buduje svoj osobný život. V roku 2013 dievča oznámilo svoje stretnutie s Jessom Princeom, zástupcom spoločnosti Rap-A-lot Records, alebo skôr synom generálneho riaditeľa. Neskôr hollywoodska hviezda vo svojich rozhovoroch začala naznačovať, že má pomer s Leonardom DiCapriom.

Zaujímavé články

Wo macht eine Fledermaus den Winter und wie macht sie das?

Falcon Saker Falcon: Foto und Beschreibung

Schauspielerin Cloris Leachman: Biografie, Filmografie

Interessante Fakten über Lewis Carroll, die in der Schule nicht erzählt werden