Zeynab Khanlarova: ביוגרפיה, יצירתיות, חיים אישיים

Anonim

Zeinab Khanlarova (לדבר על הביוגרפיה, המשפחה, הילדים, בעלה של השחקנית להלן) הוא זמר אזרביג'אני פופולרי. אבל שמה והקומפוזיציות שלה ידועים הרבה מעבר למדינה. בתקופה הסובייטית הפך זיינב לאמן של אנשים כאחד בשלושת רפובליקות האיחוד - אוזבקיסטן, ארמניה ואזרביג'אן. יש קול שירה גבוה (סופרן).

Image

ילדות

חייה של השחקנית החלו באותה צורה כמו נערות רבות ממשפחות עניות. חאנלרובה נולדה באחת השכונות העניות בבאקו. הוא נקרא "רבע היילנדים", שכן היו פועלים פשוטים במיוחד שהיו להם חוקים וחוקים משלהם. נשים בילו את כל היום בעבודות משק הבית וסובבו סביב הבית. הגברים שיחקו בשש-בש ברחוב או עבדו.

זיינב חנארלובה נולד באווירה כזאת. הביוגרפיה של הזמרת העתידית מתחילה ב -1936 - אז היא נולדה בבית בוץ. אמה של הילדה פריג'האן היתה אחראית על משק הבית, והאב יחיא עבד בשדות הנפט. בסך הכל היו למשפחה חמישה ילדים. הצעירה ביותר היתה הגיבורה של מאמר זה. הילדים עשו את זה כמו עמיתיהם באקו עשה - הם עזרו להורים שלהם למד בבית הספר.

מחקר

מאז הילדות, Zeinab Khanlarova (ביוגרפיה של השחקנית ידוע כיום אוהבי מוסיקה רבים) אהב לשיר. אבל אף אחד מקרוביה לא העלה על דעתה שכל גורלה יהיה קשור לכיבוש הזה. לאחר קבלת השכלה תיכונית נכנסה הילדה למחלקה הקדם-יסודית בבית הספר הפדגוגי. זיינאב הצטרף במהירות רבה לקבוצת חובבים, והפך להיות המבריק ביותר מבין תלמידיו.

חאנלרובה אהבה ללמוד כישורים פדגוגיים, אבל היא לא שכחה לשיר, והקדישה את כל זמנה החופשי לפעילות זו. זינב נתנה לעתים קרובות קונצרטים מאולתרים, מטפסת על גג ביתה. יום אחד, הנערה היתה כל כך מוקסם בשירה שהיא לא שם לב איך כל השכנים התאספו סביב הבית. הם העניקו למחיאות הכפיים של השחקנית הצעירה. מאותו רגע ואילך הבינה: המוסיקה מושכת אליה יותר מפדגוגיה.

Image

תחילת הקריירה

עד מהרה נכנס הזמר השואף למכללה המוסיקלית של באקו. ואחרי זמן מה לקחו אותה כסולנית לבלט אזרביג'אן ותיאטרון האופרה. הצלחתו של זיינאב באה כמעט מיד. בתחילה סיירה הנערה בערים אזרביג'אן, ואחר כך ברחבי ברית המועצות.

הכישרון של חאנלרובה היה כה גדול שהזמר הוזמן למדינות אחרות. היא הופיעה בארה"ב, אוסטרליה, סין, מצרים והמזרח התיכון. כמו כן, האמן נסע עם סיורים כמעט בכל אירופה.

חיים אישיים

Zeynab Khanlarova לא אוהב לדבר על נושא זה. ביוגרפיה, משפחה, ילדים - אלה השאלות שהזמרת, ככלל, נמנעת מראיונותיה. אבל זה ידוע באופן אותנטי כי האישה גידלה שני בנים עם בעלה. רמאל וראמין גדלו זה מכבר ויצרו משפחות משלהם. לדברי זיינאב, היא מתייחסת לילדים לא רק לבניה, אלא גם לכלות ולנכדים רבים.

Image

לדברי קרובי משפחה, Khanlarova היא אמא מדהימה וסבתא. היא מצליחה לטפל בכולם. הזמרת מנסה לא להגביל את הנכדים שלה בכל דבר, אך במקביל מחנכת אותם במסורות האזרביג'ניות הקפדניות. Zeynab עצמה רואה את עצמה אדם מאושר עם חלומות התגשם.

אסטרדה

בשנת 1961, Khlarova התקבל לתיאטרון בלט הרפובליקני. היא שיחקה חלקים מדהימים באופרות רבות. בין המפורסמים: "ליילי ומג'נון", "שאה איסמעיל", "אסלי וכרם", "סלע הכלות".

הודות לקול המפואר של זיינאב חנלארובה, שהביוגרפיה שלו היא אנציקלופדיות מוסיקליות רבות, היא זכתה לתהילה כאופרה של זמר. אולי היא נותרה ידועה רק למעגל צר של אוהבי מוסיקה, אם לא היה שינוי בחייה. פעם שמע אותו מלחין אזרביג'אני ידוע, אלכבר טאג'יב, ומיד הציע את שיתוף הפעולה של זיינאב.

חאנלרובה באמת אהב את שירו ​​"השכן", שנכתב על ידי המשורר חוסיין עריף. עם הרכב זה, והחל בסיבוב חדש בקריירה של אמן. היא הפכה לפופולרית לא רק כאמנית אופרה, אלא גם כזמר פופ.

Image

עד מהרה כתבו לה תגייב ועריף להרכב שני - "לא הקשבתי". לאחר מכן, התהילה של הזמר הפולני האזרבייג'ני התבססה היטב על חאנלרובה. והיום, שירים שמבצעים אותה משודרים בקביעות ברדיו ובטלוויזיה. מעניין גם שזינאב שר לא רק באזרביג'אן, אלא גם בשפות אחרות - תורכית, ערבית, ארמנית, גרוזינית, רוסית ועוד.

מוגם וטסניף

גם זיינב חנלארובה, שהביוגרף שלו הוא דוגמא לזמרי האופרה המודרניים, מבצע את מוגאם. זהו ז'אנר לאומי, שהפך לשלב נוסף בתהילה העולמית של האמן. הוא מאופיין על ידי קומפוזיציות מאולתרות multifrency. וזיינב ביצע שירי עם בסגנון מושלם. שיריה הפופולריים ביותר כוללים: "גטר", "ביאטי שיראז", "מכור", "שחנאז".

והזמר מבצע טסניפה. המפורסם שבהם הוא "Dilkesh", "Chur" ו "Chargah". באשר לאחרת, היא הפכה לאשה הראשונה ששרה אותם. על פי זיכרונותיהם של האוהדים, קולו של חנלארובה חזק כל כך, עד שבליווי האנסמבל היא הטביעה אותו, אפילו בלי להשתמש במיקרופון.

פרסים

פריחה של יצירתיות Zeynab בא בשנות ה -80 של המאה העשרים. זה לא היה מקרה שבשנת 1975 קיבל חאנלרובה את השם "אמן העם" באזרבייג'ן. שלוש שנים מאוחר יותר היא זכתה באותה דרגה באוזבקיסטן ובארמניה. בשנת 1980, Zeinab Khanlarova (על ביוגרפיות, ילדים ומידע אחר על חייו של הזמר נמסרה בקביעות אז בתקשורת) הפך אמן העם של ברית המועצות. יש לה גם כמה פרסים המדינה, בפרט:

  • מדליית הידר אלייב.
  • סדר של תהילה.
  • מדליה "עצמאות".
  • סדר ידידות של עמים.
  • מדליית "תג של כבוד"

Image

מסקנה

עכשיו זיינב חנלרובה (על הביוגרפיה, משפחת השחקנית ידועה אולי רק למעריצים נאמנים של כישרונה, המאכזבת מאוד) מעת לעת מקיימת קונצרטים בערים שונות באזרבייג'אן. מהתצלומים קשה מאוד לומר בן כמה הזמר. דבר אחד אינו מוטל בספק: הוא עדיין נראה מדהים ומשמח את מעריציו לא רק עם שירים נפלאים, אלא גם בחיוך מזרחי. המאזינים עדיין מעריצים את יצירותיה ולא מפסיקים לחפש מידע חדש על חייו של חאנלרובה.

מאמרים מעניינים

Wo macht eine Fledermaus den Winter und wie macht sie das?

Falcon Saker Falcon: Foto und Beschreibung

Schauspielerin Cloris Leachman: Biografie, Filmografie

Interessante Fakten über Lewis Carroll, die in der Schule nicht erzählt werden